Amerika'da Staj

Genel Bilgiler

Başvuru Süreci

Açık Pozisyonlar

Maaşlı Staj Fuarları

Kanada'da Staj

Hakkımızda

Biz Kimiz?Nerdeyiz?Basında Biz
AYŞEGÜL
KOÇAK

Ayşegül Koçak

Şu anda New Hampshire eyaletinde Omni Mount Washington Resort'da çalışmaktayım. Her şey beklentiler...

devamı ››
Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Exchange International Kariyer Danışmanlık

Exchange International Kariyer Danışmanlık, 14 yıllık yurtdışı eğitim ve kariyer danışmanlık tecrübesi ile sektörde hizmet vermektedir. Türkiye’nin en prestijli ve güçlü danışmanlık firmaları arasında yer alan Exchange International, yurtdışında kariyerine devam etmek isteyen adaylara, hedeflerine uygun profesyonel bir servis vererek, en doğru tercihleri yapmalarını sağlamaktadır. 

Exchange International, yurtdışı kariyer danışmanlığının yanısıra, stratejik pazarlama tekniklerini kullanarak, Amerikalı işverenler ve hedefledikleri Türk adayları birleştirici bir bağ kurmayı kendine amaç edinmiştir. Bu bağlamda yıl boyu Türkiye'de düzenlediği Amerika'da Maaşlı Staj Zirveleri'nde Amerikalı işverenler ile Türk adayları bir araya getirip bir çok Türk adaya Amerika'da Staj yapma fırsatını sunmuştur. 

Exchange International'ın da dahil olduğu X şirketler grubunun bir diğer üyesi olan Academix, a2 Fuarcılık Şirketi’nin ve bununla beraber, Türkiye ve komşu ülkelerde düzenlenen a2 Uluslararası Eğitim Fuar organizasyonlarının kurucu üyesidir. Bu fuarlarla, Türkiye, Doğu Avrupa ve Orta Asya’da bulunan ve yurtdışında üniversiteye, lisansüstü programlara, dil kurslarına, sertifika ve diploma programlarına, work&travel programına gitmek isteyen öğrencilere ulaşmaktadır. Ayrıca master yapmak isteyen öğrencilerin, dünyanın pekçok ülkesinden gelen ve kendi alanlarında en üst düzeyde olan okullarla tanışmalarını sağlamaktadır. Grubun bir diğer şirketi olan Rexidence ise Amerika'nın farklı bölgelerinde (San Francisco, Los Angeles, New York ...) dünyanın dört bir tarafından gelen öğrencilere konaklama opsiyonları sunarak, uygun fiyatlara kaliteli konaklama hizmeti almasını sağlamaktadır. 

Exchange International, pazara yönelik yapılan aktiviteler ve bunun yanında basın kuruluşlarının, televizyon kanallarının, radyo programlarının, gazetelerin ve magazinlerde düzenli olarak çıkan yazıların yardımıyla kısa süre içerisinde Türkiye’de ve yurtdışında iyi bir üne sahip kuruluş halini almıştır.

arkadaşına gönder paylaş