Amerika'da Staj

Amerikada Staj Nedir?Internship Nedir?PCT Nedir?Summer Internship Nedir? (Amerika'da Yaz Staji)OPT Nedir?Guncel Is ListesiTurizm StajiKonaklama

Genel Bilgiler

Başvuru Süreci

Açık Pozisyonlar

Maaşlı Staj Fuarları

Kanada'da Staj

Hakkımızda

OKTAY
IBİS

Oktay Ibis

Internship programı ile Amerikaya gitmeden önce...

devamı ››
ONUR
TURNA

Onur Turna

Combined with the business experience that I am having and the social benefits I can say that I am h...

devamı ››

Oktay Ibis

Internship programı ile Amerikaya gitmeden önce en büyük beklentim uluslararası bir iş ve yaşam tecrübesiydi. Bunun yanında hem sosyal hayata katılarak yeni kültürleri öğrenmeyi hemde Ingilizcemi akıcı şekide konuşacak seviyeye getirmeyi hayal ediyordum. Academix’in katkıları ve devamlı danışmanlığı ile hem Amerika’ya gitmeden önce hem Amerikada’yken hemde döndükten sonra tüm sorumluluklarını yerine getirerek büyük bir güvence sağladığı içinde bir teşekkürü borç bilirim. Uluslararası bir yaşam deneyimi, kariyerime yeni başladığım şu dönemde bir çok işvereni etkilediğini görmek, devamlı olarak sizin tecrübelerinizi paylaşmak istemeleri ne kadar doğru bir seçim yaptığımıda gösteriyor. İnsanların hayallerini süsleyen bir ülkede bir yıl gibi bir yaşam ve iş tecrübesi ile kariyerinize çok farklı ve çok daha olgun, güçlü bir giriş yapmak elinizde, tek yapmanız gereken en yakın Academix ofisine gitmek!
 

Hayatımda pişmanlıklar ve keşkelerin yerini iyikiler aldığı için mutluyum. Internship programı ile kazandığım tecrübeler, iş hayatında ufkumun gelişmesi, daha profesyonel bir çalışma disiplinine çalışmam, farklı kültürdeki insanların iş disiplinleri hakkında bilgi birikimimin artması ve iş Ingilizcemin gelişmesi gibi sıralanabilir. Academix’in devamlı iletişimi koruması ve her an yardıma hazır olması da benim orada kendime daha rahat güvenmemi sağlayan bir unsurdur. 

arkadaşına gönder paylaş


İlişkili Diğer Yazılar


» Psikoloji Alanında Amerika'da Staj
» Psikoloji Alanında Youth Counselor / Teacher
NAZLİ
DENİZ

Staj Bulurken Zorlukların Üstesinden Gelmek için

Her ne kadar anlamlı bir staj bulmak genellikle “doğru yerde ve doğru zamanda” olmayı gerektirse de,...

devamı ››
SERPİL
GUNDUZ

Stajınız Sırasında Başarılı Olmak için...

Amerikalılar iş yerlerinde takım halinde çalışmaya çok alışkınlardır; hatta işlerini bir “team sport...

devamı ››